Obszar niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym

Ujście Wisły do morza to obszar niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym. Dlatego też z roku na rok coraz więcej zwiedzających przyjeżdża tutaj aby spędzić letni wypoczynek na przepięknych plażach Mierzei Wiślanej i w tutejszym parku krajobrazowym. Latem jednak znalezienie tutaj kwatery krynica morska graniczy czasem z cudem.

Ponieważ tak wielu ludzi szuka tutaj miejsca na nocleg, w sezonie praktycznie wszystkie kwatery, pokoje i apartamenty są już od dawna zajęte. Jeżeli jednak uda nam się z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować sobie nocleg, z pewnością nie będziemy się tutaj nudzić. Krynica Morska jest niezwykle malowniczo położona.

Cała ta miejscowość mieści się na terenie Parku Krajobrazowego stegna, który znany jest z bardzo malowniczych i niezwykle pięknych krajobrazów. Każdy, kto ceni sobie piękno przyrody, śpiew ptaków oraz szum morza z pewnością będzie się tutaj czuł doskonale. Najlepsze kwatery krynica morska położone są w niedalekiej odległości od morza. Oczywiście w samej Krynicy również znajdziemy szereg bardzo ciekawych i interesujących do zwiedzania miejsc. Również i pobliskie miejscowości są bardzo chętnie i często odwiedzane przez turystów. Będąc na miejscu, warto udać się do Kątów Rybackich, Sztutowa i Mikoszewa.